Kategórie

DWST83346-1 TSTAK

DWST83346-1 TSTAK
Výrobca: DEWALT
Kód produktu: DWST83346-1 TSTAK
Dostupnosť: skladom
Cena: 44.40€
Bez DPH: 37.00€

DWST83346-1 TSTAK

www.isto.sk

Nová generácia systémového kufra DeWALT Tstak VI (DWST83345-1) z rady úložného systému TSTAK predstavuje priamu náhradu staršie varianty s produktovým označením DWST1-71195. Oproti predchádzajúcej generácii ponúka nová verzia kufra vylepšené bočné a predné západky (kovové) a vylepšené utesnenie proti vniknutiu prachu a vody s triedou ochrany IP54.
 
Vylepšené stohovacie západky
Nový systémový kufor Tstak VI je vybavený inovovaným typom bočných modulárnych západiek. Bočné západky sú vybavené kovovým kolíkom, ktorý poskytuje väčšiu odolnosť a dlhšiu prevádzkovú životnosť.
 
Utesnenie s triedou ochrany IP54
Nové utesnenie triedy IP54 poskytuje ochranu proti vnikaniu vody a prachu a chráni náradie a montážne prvky uložené vnútri kufra. Kufor tak ponúka oveľa bezpečnejšie a všestrannejšie možnosti použitia.
 
Možnosť uloženia Bluetooth čipu
Nový kufor Tstak VI je vybavený vnútorným upevňovacím bodom umožňujúca ľahkú inštaláciu Bluetooth čipu Tool Connect (DCE041K4) a následné sledovanie kufra pomocou mobilnej aplikácie DeWALT Tool Connect.
 
Zdokonalené predné západky
Kufor Tstak VI (DWST83346-1) je osadený odolnejším typom predným západiek, ktoré zvyšujú odolnosť a celkovú životnosť zatváracieho mechanizmu. Predná časť veka je navyše prispôsobená pre ľahké uzamknutie pomocou visiaceho zámku.

Súvisiace produkty

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Označenia: DWST83346-1 TSTAK,
Created by Ing. Ivan LENKO.