Kategórie

DWST83347-1 TSTAK

DWST83347-1 TSTAK
Výrobca: DEWALT
Kód produktu: DWST83347-1 TSTAK
Dostupnosť: info v obchode
Cena: 72.00€
Bez DPH: 60.00€

DWST83347-1 TSTAK

www.isto.sk

Nová generácia pojazdného kufra DeWALT Tstak VIII (DWST83347-1) z rady úložného systému TSTAK predstavuje priamu náhradu staršie varianty s produktovým označením DWST1-75799. Oproti predchádzajúcej generácii ponúka nová verzia kufra vylepšené predovšetkým predné západky (kovové) a vylepšené utesnenie proti vniknutiu prachu a vody s triedou ochrany IP54.

 
Zdokonalené predné západky
Nová verzia Kufra Tstak VIII je osadená odolnejším typom predným západiek, ktoré zvyšujú odolnosť a celkovú životnosť zatváracieho mechanizmu. Predná časť veka je navyše prispôsobená pre ľahké uzamknutie pomocou visiaceho zámku.
 
Utesnenie s triedou ochrany IP54
Nové utesnenie triedy IP54 poskytuje ochranu proti vnikaniu vody a prachu a chráni náradie a montážne prvky uložené vnútri kufra. Kufor tak ponúka oveľa bezpečnejšie a všestrannejšie možnosti použitia.
 
Možnosť uloženia Bluetooth čipu
Pojazdný kufor Tstak VIII je vybavený vnútorným upevňovacím bodom umožňujúca ľahkú inštaláciu Bluetooth čipu Tool Connect (DCE041K4) a následné sledovanie kufra pomocou mobilnej aplikácie DeWALT Tool Connect.
 
Sklopná teleskopická rukoväť
Pojazdný kufor (DWST83347-1) je opatrený tiež zasúvacie teleskopickou rukoväťou pre prepravu ťažkého náradia. Ak je veko kufra otvorené, rukoväť dovoľuje sklopenie dozadu, čo umožňuje maximálnu prístup k obsahu kufra.

Súvisiace produkty

Napísať recenziu

Vaše meno:


Vaša recenzia: Poznámka: HTML nie je preložené!

Hodnotenie: Zlé            Dobré

Označenia: DWST83347-1 TSTAK,
Created by Ing. Ivan LENKO.