Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/0/4/048df6e1-331a-4c07-aa04-3d74f9421863/isto.sk/web/system/database/mysql.php on line 6
Vytvoriť zákaznícky účet

Vytvoriť zákaznícky účet

Som registrovaný zákazník a chcem sa prihlásiť.

Vaše osobné informácie

* Meno:
* Priezvisko:
* E-mail:
* Telefón:
Fax:
IČO:
DIČ:
IČ DPH:

Vaša adresa

Spoločnosť:
* Adresa:
Adresa 2:
* Mesto:
* PSČ:
* Štát:
* Kraj:

Vaše heslo

* Heslo:
* Potvrdiť heslo:

Novinky

Prihlásiť sa k odberu: Áno Nie
Podmienky odberu noviniek
Prihlásením sa na odber noviniek v zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. (ďalej len „zákon o ochrane osobných údajov“) dobrovoľne súhlasíte so spracúvaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v rozsahu: meno, priezvisko, mobil. tel. číslo, mesto, email za účelom odoberania noviniek. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí troch rokov odo dňa jeho udelenia. Osobné údaje nebudú sprístupnené a nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Osobné údaje nebudú zverejnené.
Osobné údaje Žiadateľ o odber noviniek ako dotknutá osoba má právo na opravu nesprávnych, neúplných alebo neaktuálnych osobných údajov, likvidáciu alebo blokovanie osobných údajov a ďalšie uvedené v § 28 ods. 1 zákona o ochrane osobných údajov. Žiadateľ o odber noviniek ako dotknutá osoba vyhlasuje, že jej boli poskytnuté všetky informácie podľa § 15 uvedeného zákona a že poskytnuté osobné údaje sú pravdivé a boli poskytnuté slobodne.
Prečítal(a) som si a súhlasím s Zásady spracovania osobných údajov Pokračovať
Created by Ing. Ivan LENKO.