Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data/0/4/048df6e1-331a-4c07-aa04-3d74f9421863/isto.sk/web/system/database/mysql.php on line 6
Informácie o doprave

Informácie o doprave

EXPEDÍCIA A DOPRAVA TOVARU:

Spôsob doručenia objednaného tovaru je možné vybrať pri zadávaní parametrov objednávky v košíku. Prípadná cena dopravného je stanovená v objednávke. Tovar zasielame len na území Slovenskej republiky.

Ponúkame Vám tieto možnosti:

Kuriérska služba (platba prevodom alebo na dobierku) - doručenie špedičnou službou UPS do 24 hodín.

(tovar musí byť skladom, o čom Vás budeme informovať)

  • Objednávky  sú prijímané celý deň, avšak prijaté do 12:00 hod. sú expedované ešte v ten istý deň.

(tovar musí byť skladom, o čom Vás budeme informovať)

  • Cena dopravy je závislá od hmotnosti a ceny objednaného tovaru. 

Prepravná spoločnosť GLS

Pre tovar od 0,00 € do 600,00 € doprava 6,50€

Pre tovar od 601,00€  do 3000,00 € doprava 0€

Faktúra za tovar, záručný list a ostatná dokumentácia je zasielaná spolu s tovarom. V prípade, že predávajúci nevie vybaviť objednávku jednorázovo, predovšetkým z dôvodu, že určitý druh tovaru nie je skladom, informuje zákazníka o možnostiach čiastočných dodávok tovaru.

MOŽNOSTI  PLATBY:

1) Platba dobierkou

Pri platbe dobierkou je tovar odoslaný na doručovaciu adresu uvedenú pri objednávaní tovaru, prípadne na doručovaciu adresu uvedenú vo Vašom užívateľskom profile. Prepravca Vám zásielku odovzdá až po vyplatení ceny zásielky.

2) Platba bankovým prevodom

Pokiaľ pri potvrdzovaní objednávky zvolíte platbu prevodom vopred, systém Vám automaticky vypíše údaje potrebné pre uskutočnenie platby. Rovnaké údaje Vám pre kontrolu prídu na e-mailovú adresu uvedenú vo Vašom užívateľskom profile. Objednaný tovar je odosielaný až po pripísaní príslušnej sumy na náš účet.

Created by Ing. Ivan LENKO.